Almost Human

Epizody

1. řada

1x01 - Pilot 1x01 - Pilot

V roce 2048 nevídaný nárůst v kriminalitě znamená, že být policajtem je mnohem nebezpečnější než v dnešní době, což si vynucuje, aby každý policejní důstojník měl za svého partnera androida. John Kennex, detektiv a jediný přeživší ze strhujícího policejního přepadení, se svým robotickým partnerem Dorianem řeší případy a společně bojují za snížení nebezpečně rozvinuté kriminality v budoucnosti.

1x02 - Skin 1x02 - Skin

Detektiv John Kennex a Dorian jsou posláni vyšetřit vraždu a případ několika nezvěstných osob začínající přitahovat pozornost, který je zavede do vysoce lukrativního světa IRS – Intimních robotích společníků – také zvaných jako sexoboti. Mezitím se Kennex usmiřuje s částí své problémové minulosti.

1x03 - Are You Receiving? 1x03 - Are You Receiving?

Detektiv Kennex a Dorian se potýkají s napjatou situací rukojmí, zatímco se kapitánka Maldonado pokouší vyhovět teroristům s jejich požadavky doufajíc, že tím ochrání nevinné lidi.

1x04 - The Bends 1x04 - The Bends

Přítel detektiva Kennexe se vydává v přestrojení za dealera velice návykové pouliční drogy, ovšem jeho utajení brzy praskne a jakmile se napětí kolem vyšetřování vyvine, odhodlaný Kennex a Dorian zavolají Rudymu, aby jim pomohl.

1x05 - Blood Brothers 1x05 - Blood Brothers

Detektiv John Kennex a Dorian jsou pověřeni ochranou jediného zbylého svědka závažné vraždy než nastane soud, zatímco se kapitánka Maldonado setkává s obžalovaným.

1x06 - Arrhythmia 1x06 - Arrhythmia

Detektiv John Kennex a Dorian odpovídají na podezřelou smrt v nemocnici, kde – předtím než dostal fatální srdeční zástavu – muž tvrdil, že se ho někdo pokusil zabít a nevysvětlitelně věděl přesný čas své smrti. Jakmile je odhalen černý trh s důležitými životními orgány a bio-mechanická srdce jsou rozprodána a na dálku vypnuta, Dorian znovu naváže kontakt s jedním vyřazeným DRN robotem.

1x07 - Simon Says 1x07 - Simon Says

Detektiv Kennex a Dorian pátrají po Simonovi, psychopatickém zabijákovi, který upevňuje svým obětem kolem krku řemínek s bombou a jejich poslední chvilky vysílá online přes internet. Jakmile Simon připevní jednu takovou bombu Kennexovi na krk, policejní tým začne závodit s časem v záchraně jeho života. Mezitím, nedostatek Dorianovi energetické úrovně mu způsobí nečekané výbuchy.

1x08 - You Are Here 1x08 - You Are Here

Detektiv Kennex a Dorian vyšetřují místo činu zahrnující samonaváděcí kulku, která dokáže vystopovat, označit a zabít konkrétní osoby v jakékoliv chvíli, zatímco se kapitánka Maldonado znovu pouští do případu smrtelného přepadení, při kterém byl Kennex málem zabit.

1x09 - Unbound 1x09 - Unbound

Jsou zde následky a oběti, když Danica, pokročilý DNR, který operuje více jako voják než policistka, je zapnuta a začne běsnit. S několika stopami ohledně její mise, lokace a nevinného ztraceného života, kontaktují Kennex a Dorian geniálního specialistu na roboty, Nigela, v pokusu Danicu vystopovat.

1x10 - Perception 1x10 - Perception

Když detektiv Kennex a Dorian vyšetřují náhlou smrt dvou dětí, vypluje na povrch, že příčina smrti je předávkování drogami. Vyšetřování se rozvine a nedávná oběť je s případem spojena, když dojde k nečekanému zvratu. Mezitím, Kennex čelí své bolestivé minulosti a tak navštíví odborníka, který by mu s tím mohl pomoct.

1x11 - Disrupt 1x11 - Disrupt

V budoucnosti se objevil smrtelný zločin, když „chytrý dům“ zkratuje a začne trýznit své domorodce. Detektiv Kennex a Dorian jsou během vyšetřování zavedeni do domu, kde je jim představena záhadná holografická bytost.

1x12 - Beholder 1x12 - Beholder

Když detektiv Kennex a Dorian vyšetřují vraždu chroma, nejsou zde žádné známky po traumatu, kromě velice malé dírky v zadní části krku. Jakmile se vyšetřování vyvine, dvojice přijde na to, že podezřelý z vražd zkoumá DNA svých obětí a hledá dokonalý subjekt.

1x13 - Straw Man 1x13 - Straw Man

Detektiv Kennex a Dorian vyšetřují sérii vražd spáchané napodobitelem sériového vraha, kterého Kennexův otec poslal za mříže. Jakmile se vyšetřování rozvine, biotechnologie budoucnosti objasní zločiny z minulosti. Mezitím obdrží Dorian hodnocení svého pracovního výkonu od doby, kdy byl znovu probuzen k životu.